audio

audiovizuální dokumenty (harvardský systém: jméno-datum)

Dominantní tvůrce, rok. Název. Vedlejší názvy [typ nosiče / média]. Další tvůrci. Místo: vydavatel.

Zelené údaje v citacích nejsou povinné. 

o         Glories of Islamic art, 2007 [DVD]. [London]: TVF International.

o         Angličtina Extra na DVD: interaktivní videokurz, 2008. Praha: LANGMaster.

o         Bajky a sny, 2008 [videozáznam na DVD]. Záznam představení neslyšících herců AVD JAMU Brno. Ostrava: Centrum vizualizace a interaktivity vzdělávání.

o         ČAPEK, Karel, 2008. Bílá nemoc [film na DVD]. Scénář a režie Hugo HAAS. Praha: Filmexport Home Video. Zlatý fond České kinematografie.

o         Nosov, Nikolaj Nikolajevič, 2007. Neználkovy příhody [zvukový záznam na CD ve formátu MP3]. Čte Dáda PATRASOVÁ. Praha: Socha.

o         PAVEL, Ota, 2008. Veliký vodní tulák [zvukový záznam na CD]. Čte Pavel ZEDNÍČEK. Praha: Popron. Nakl.číslo: 54965‑2 Popron.

o         GERSHWIN, George, 2000. Rhapsody in Blue: Ein Amerikaner in Paris [zvukový záznam na CD]. [S. l.]: Sony Music Entertainment.

o         OISTRACH, David Fjodorovič, 2010. Violin concertos [zvukový záznam na CD]. Prague: Supraphon. Obsahuje Koncert pro housle a orchestr č. 3 G dur K. 216 Wolfganga Amada MOZARTA, Romanci pro housle a orchestr č. 2 F dur, op. 50 Ludwiga van BEETHOVENA a Koncert pro housle a orchestr D dur op. 77 Johannese BRAHMSE. Č. výrobní matrice SU 4015‑2 Supraphon.