audio

Audiovizuální dokumenty

Dominantní tvůrce. Název. Vedlejší názvy [typ nosiče / média]. Další tvůrci. Místo: vydavatel, rok.

Zelené údaje v citacích nejsou povinné.

 

o         Glories of Islamic art [DVD]. [London]: TVF International, c 2007.

o         Angličtina Extra na DVD: interaktivní videokurz. Praha: LANGMaster, ©2008.

o         Bajky a sny [videozáznam na DVD]. Záznam představení neslyšících herců AVD JAMU Brno. Ostrava: Centrum vizualizace a interaktivity vzdělávání, ©2008.

o         ČAPEK, Karel. Bílá nemoc [film na DVD]. Scénář a režie Hugo HAAS. Praha: Filmexport Home Video, 2008. Zlatý fond České kinematografie.

o         Nosov, Nikolaj Nikolajevič. Neználkovy příhody [zvukový záznam na CD ve formátu MP3]. Čte Dáda PATRASOVÁ. Praha: Socha, 2007.

o         PAVEL, Ota. Veliký vodní tulák [zvukový záznam na CD]. Čte Pavel ZEDNÍČEK. Praha: Popron, 2008. Nakl.číslo: 54965‑2 Popron.

o         GERSHWIN, George. Rhapsody in Blue: Ein Amerikaner in Paris [zvukový záznam na CD]. [S. l.]: Sony Music Entertainment, ©2000.

o         OISTRACH, David Fjodorovič. Violin concertos [zvukový záznam na CD]. Prague: Supraphon, 2010. Obsahuje Koncert pro housle a orchestr č. 3 G dur K. 216 Wolfganga Amada MOZARTA, Romanci pro housle a orchestr č. 2 F dur, op. 50 Ludwiga van BEETHOVENA a Koncert pro housle a orchestr D dur op. 77 Johannese BRAHMSE. Č. výrobní matrice SU 4015‑2 Supraphon.